Chci prodat

Chystáte se prodat Váš dům, byt nebo pozemek? Pomůžeme Vám a zajistíme, aby celý prodej proběhl hladce, rychle a Vaši nemovitost jste prodali za nejvyšší možnou cenu. Spolehněte se na naši odbornost v oblasti realit, práva a marketingu. S námi je úspěch prodeje zaručen!

Co Vás s námi čeká?

Profesionální ocenění

Naši odborníci ocení hodnotu Vaší nemovitosti a pomohou vám stanovit optimální prodejní cenu. Chceme, abyste dostali maximální zisk z prodeje.

Cílený marketing

Využijeme moderních marketingových strategií a široké sítě kontaktů, abychom přivedli co nejvíce potenciálních zájemců o Vaši nemovitost. Vaše nabídka bude viditelná na nejvýznamnějších realitních portálech a sociálních médiích.

Profesionální prezentace

Představíme Vaši nemovitost v tom nejlepším světle. Kvalitní fotografie a osvědčené texty osloví potenciální kupce a zvýší atraktivitu Vašeho objektu.

Vyjednávání

Budeme hájit Vaše zájmy při vyjednáváních s potenciálními zájemci. Naši zkušení makléři zajistí, že dosáhnete nejvýhodnější dohody.

Bezpečné uzavření obchodu

Pečlivě se postaráme o všechny právní a administrativní aspekty prodeje, abyste se vyhnuli případným komplikacím. S námi je Váš prodej v bezpečných rukou.


Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
*
*
fname: phone: email: